Tepovanie Čalúneného nábytku

Tepovanie Vášho čalúneného nábytku, prebieha u Vás doma, kancelárii, chate či inej nehnuteľnosti. Po telefóne sa dohodneme na termíne a čase, podľa našich dostupných kapacít sa Vám snažíme čo najviac prispôsobiť. Na mieste potrebujeme od Vás prívod elektriny  a vodu. Následne už pracujeme na tom aby sme Vám dopriali maximálny výsledok nášho čistenia. Po dokončení, Vám službu účtujeme a odchádzame. Po tepovaní, je potrebné zabezpečiť vetranie v miestnosti kde sa tepovalo, s pravidla na druhý deň, je vytepovaný plne pripravený na používanie.

TEPOVANIE AUTOMOBILOV

Tepovanie automobilov prebieha v našich priestoroch, auto nám pristavíte  a my sa oň postaráme. Po vytepovaní Vás kontaktujeme a auto si vyzdvihnete, službu vyúčtujeme a s autom odchádzate s pravidla je potrebné auto nechať podľa možností otvorené doschnúť. Vyberte si z našich balíčkov, alebo sa dohodneme na konkrétnej inej službe na mieru pre Vaše osobné, nákladné, dodávkové či akékoľvek vozidlo.

TEPOVANIE KOBERCOV

Tepovanie lepených kobercov v kanceláriách či bytoch prebieha na mieste, po tepovaní týchto kobercov je potrebné zaistiť vetranie daných miestností.Tepovanie kusových kobercov prebieha takto - Dohodneme sa telefonicky a zákazník dováža koberce k nám dopravíte, prípadne po dohode ich privezieme my. Koberce sa tepujú u nás kde sa dôkladne povysávajú, následne sa tepujú. Po tepovaní u nás vyschnú následne ich ošetríme a pripravíme na prevzatie - odovzdanie. Pri odovzdávaní službu zaúčtujeme.